لوگو دوریکا
طراحی ویترین مغازه
طراحی ویترین برند
طراحی ویترین لیانا
طراحی ویترین لباس بچگانه
طراحی ویترین زیبا
طراحی ویترین قشنگ
طراحی ویترین خوشگل
طراحی ویترین مغازه

طراحی ویترین برند استور لیانا

پروژه طراحی ویترین برند استور لیانا در پاساژ گالریا که یک برند لباس کودک ایتالیایی است. پروژه های طراحی ویترین مغازه ، خصوصا در مراکز تجاری مانند پاساژ ها کار دشواریست. به این دلیل که فروش اصلی این گونه فروشگاه ها عموما بیشتر از رهگذرانی است که چشمشان به برند و فروشگاه می افتد. پس طراحی ویترین قشنگ و کلا طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه باید طوری طراحی شود که نظر هر کسی را به خود جلب کند.

در فروش اصطلاحی وجود دارد که میگوید: فروش ایجاد یک حس خوب در مشتری است.

جدا از ایجاد حس نیاز در مشتری برای فروش بهتر، مهمترین موضوع، ایجاد حس خوب در او است. طراحی ویترین قشنگ یا کلا طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه نقش بسزایی در ایجاد حس خوب در مشتری را ایفا میکند. و اگر به درستی اجرا شود می تواند فروش یک برند را چند برابر کند. پس طراحی ویترین مغازه بسیار مهم است.

گروه طراحی دکوراسیون داخلی دوریکا با مدیریت خانم شیرین چوکامی با پیاده سازی استاندارد های روز دنیا در طراحی دکوراسیون و آشنا بودن تیم متبحرشان با روانشناسی رنگ ها و تاثیر آن در ذهن مشتری میتواند زیباترین و کار آمد ترین طراحی دکوراسیون داخلی را برای طراحی ویترین برند و فضای فروشگاه شما انجام دهد.

برند استور لیانا در مجتمع تجاری گالریا در منطقه ولنجک قرار دارد. این برند استور ارائه دهنده انواع برندهای ایتالیایی پوشاک کودک می باشد. جلوی ویترین به صورت کاملا باز فضای حدودی ٣ در ١٢ متر بوده و کارفرما تمایل به ایجاد فضایی مانند پارک بازی در این ویترین نسبتا بزرگ داشتند. فضایی که مانکن های کودک در حال گردش در فضای پارک باشند و در عین حال نمادی از کشور ایتالیا در ویترین مد نظر کارفرما بود تا نمایانگر اصالت برندشان باشد. که برای این موضوع نمادی از برج ایفل در دیواره نصفه پشت ویترین طراحی شد. دو تیر چراغ برق فانتزی پارک که برقکشی شده و روشنایی داشتند در طراحی در کنار دو اسب چوبی و یک کالسکه روی کف کار که با چمن مصنوعی و سبزه و توپک های سبر دیزاین شده بود فضای پارک را تداعی می کند .

این پروژه طی یک هفته اجرا شد و در طول دو شبانه روز نصب گردید . این ویترین جزو دسته ویترین های ثابت بوده و ویترین های فضلی و مناصبتی میتوانند روی آن اجرا گردند . این پروژه در سال 1396 انجام شد.

طراحی دکوراسیون دفتر فروش رسولی
طراحی دکوراسیون داخلی منزل آجودانیه
فهرست