لوگو دوریکا

چرا طراحی دکوراسیون اداری مهم است

آیا تا بحال فکر کرده اید برای طراحی مناسب و زیبای دکوراسیون شرکت و یا محل کار خود چه کارهایی را باید انجام دهید؟ آیا میدانید یک دکوراسیون استاندارد و چشم نواز علاوه بر تاثیر بر مشتریان بر خود کارکندان شرکت نیز تاثیر دارد و باعث ایجاد نشاط در محل کار و بالا رفتن راندمان کاری می شود؟

طراحی مناسب و چشم نواز محیط اداری علاوه بر جذب بیشتر مشتری و تاثیر در نوع نگاه آنها، برای کارکنان خود مجموعه نیز امری مهم به حساب می آید. هر چقدر محیط کاری برای کارکنان  جذاب تر و دلچسب تر باشد، علاوه بر تاثیری که در ایجاد شور و نشاط در آنها دارد، باعث بهره وری بیشتر نیز خواهد بود. علاوه بر آن، اجرای مناسب و ایده آل دکوراسیون اداری میتواند نظم و ترتیب را به محل کار ما هدیه بدهد .

نوع چیدمان و سبک دکوراسیون که انتخاب میکنیم باید با نوع فعالیتی که در اداره و یا سازمان انجام می شود سازگاری داشته باشد. در مرحله ی بعد تاثیری که دکوراسیون بر روی ارباب رجوع و مراجعه کنندگان دارد را نمی توان نادیده گرفت حس خوبی که از وارد شدن به یک محیط شیک و منظم در مراجعه کنندگان به وجود می آید باعث می شود تا تمایل به ایجاد همکاری نیز افزایش یابد ، پس باید به ترکیب رنگ و چینش لوازم نیز نگاه ویژه ای داشت.

در طراحی دفتر کار باید نحوه چیدمان مرتبط با نوع شغل باشد تا بتواند حس گیرایی را انتقال بدهد. داشتن محیطی بی نظم و آشفته، افراد را برای همکاری با شرکت اداری مدنظر منصرف می‌کند و برعکس اگر فضا شیک، خاص و منظم باشد، ذهن را کاملا برای همکاری متمرکز می‌کند. همانطور که گفته شد رنگ نیز بر دکوراسیون داخلی تاثیر بسزایی دارد که البته باید زمینه کاری را نیز برای انتخاب رنگ در نظر گرفت که این امر شامل دکوراسیون اداری هم می‌شود.

دوریکا یکی از معتبرترین مجریان طراحی دکوراسیون در کشور بوده که علاوه بر انجام کارهای متعدد در این زمینه، ایده های جدید و زیبایی را نیز برای ارائه به مشتریان در نظر دارد.

دوریکا، دکوراسیون شرکت شما را متناسب با زمینه کاریتان طراحی و اجرا می کند و در این راه زیبایی و همچنین چشم نواز بودن را مدنظر دارد تا علاوه بر جذب نگاه مراجعین و مشتریان محیطی جذاب و بانشاطی را نیز برای کارمندان و کارکنان نیز فراهم نماید.

برای دیدن نمونه کارهای ما به این لینک مراجعه فرمایید

پست های مرتبط

لوگو دوریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست